Downline Performance BKF 83 DLP

Downline Performance BKF 83 DLP

Nový koncept odsávání

Varná deska Downline Performance BKF 83 DLP, která je nástupcem modelu BKF 83 DL, je vybavena novým konceptem větrání a zlepšenou energetickou účinností. To vše bez obtížných tukových filtrů díky berbel principu. Výkon motoru je nově 1020 m3 / h. Nové funkce zajišťují trvale silnou separaci tuků a snižují spotřeby energie. Byly upgradovány na třídu energetické účinnosti A +. Výhodou je nízké uložení (hloubka) do ostrůvku. To vše bez obtížných tukových filtrů.

Pohodlné čištění

Nová separační jednotka je nyní složená ze dvou částí. Přispívá k trvalé vysoké úrovni oddělování tuků. Velkou výhodou je snadné čištění. Celá separační kazeta se snadno vyndá a jednotlivé prvky lze rozebrat a umýt v myčce.

Recept na nejlepší vzduch

Od 1. 1. 2021 lze objednat obě varné desky se samo regeneračním recirkulačními filtry Permalyt, které jsou bez údržbové a fungují po celou dobu životnosti zařízení.

Venkovní odtah lze vybavit energeticky vysoce efektivním odtahovým systém s motorem řízeným uzávěrem odtahového potrubí WALLBOX BMK F 150 s BlowerDoor certifikátem, splňující podmínky i pro nízkoenergetické a pasivní stavby.

Recirkulační provoz zajišťuji filtry s 2,5 kg náplní aktivního uhlí, které zajišťují až 97% účinnost zachytávání nečistot a pachů.

Obě varné desky je možné zabudovat do roviny nebo s horní montáží. V případě horní montáže je možné vybavit varnou desku za příplatek rámečkem v matné černé nebo vzhled nerez.

Downline Performance BKF 83 DLP
Downline Performance BKF 83 DLP